fbpx

Seznam pracovníků

img

Školní pracovníci

RAŠKA Rudolf, Ing.

ředitel        

 

PYTELOVÁ Taťána, Mgr.                                           

zástupce ředitele pro teoretickou výuku

zástupce ředitele pro praktickou výuku (obor Kadeřník)

učitelka všeobecných předmětů – Matematika, Matematický seminář

 

VYBÍHAL Milan                                                          

zástupce ředitele pro praktickou výuku (obor Automechanik)

učitel odborného výcviku

 

RAŠKA Jakub, Bc.                                                              

pověřenec, ekonom

 

BLAHOUŠKOVÁ  Vladimíra                                     

učitelka všeobecných předmětů – Základy ekologie

 

BURIÁNKOVÁ Jarmila, Mgr.                                     

učitelka všeobecných předmětů – Český jazyk a literatura, Komunikační dovednosti

Výchovný poradce

 

HOCHMANOVÁ Ilona

učitelka odborného výcviku


KOLÁŘOVÁ Dana                                                      

učitelka odborného výcviku

 

KRESTÝN Jan                                                              

učitel odborného výcviku

POPELKOVÁ Alena, Mgr.

učitelka všeobecných a odborných předmětů – Anglický jazyk, Matematika, Základy ekologie, Fyzika, Ekonomie, Občanská nauka


PTÁČKOVÁ Bohdana, Mgr.                                       

učitelka všeobecných předmětů – Anglický jazyk, Občanská nauka, Psychologie, Jazykový seminář – anglický jazyk

 

SEDLÁČKOVÁ Dagmar, Mgr.                                   

uč. všeobecných a odborných předmětů – Anglický jazyk, , Občanská nauka, Jazykový seminář – anglický jazyk


ŠIMANSKÝ Robert, Ing.                                             

uč. všeobecných a odborných předmětů – Automobily, Strojírenská cvičení, Stroje a zařízení, Mechanika

 

VAŘEKOVÁ Marie                                                     

učitelka odborného výcviku

 

VÍCHOVÁ Andrea, Ing.                                              

uč. všeobecných a odborných předmětů – Informační a komunikační technologie, Technologie

 

ZLÁMALOVÁ Eva                                                     

uč. všeobecných a odborných předmětů – Vlasová kosmetika, Výtvarná výchova, Technologie, Materiály, Praxe

 

VYTLAČILOVÁ Martina                                            

učitelka odborného výcviku

 

ŽEMLA Jaroslav, Mgr.                                                 

uč. všeobecných a odborných předmětů – Technické kreslení, Elektrotechnika, Management, Občanská nauka, Ekonomie, Technická měření

Externí učitelé

BONK Zdeněk                                                              

učitel odborných předmětů – Řízení motorových vozidel

 

VALENTA Jan                                         

učitel odborných předmětů – Řízení motorových vozidel

 

ŠLEZAROVÁ Daniela, Ing.                                         

učitelka odborných předmětů – účetnictví               

 

HAVLOVÁ Renata                                           

učitelka Tělesné výchovy          

Třídy

1A

1B

2A

2B

3A

3B

M1A

M1C

M2AC

 

Třídnictví

ŠIMANSKÝ Robert, Ing.

POPELKOVÁ Alena, Mgr.

BURIÁNKOVÁ Jarmila, Mgr.

ZLÁMALOVÁ Eva

VÍCHOVÁ Andrea, Ing.

PTÁČKOVÁ Bohdana, Mgr.

SEDLÁČKOVÁ Dagmar, Mgr.

ŠIMANSKÝ Robert, Ing.

ŽEMLA Jaroslav, Mgr.

Učebny

5

1

5

1

4

4

5

3

6