Seznam pracovníků

Školní pracovníci

RAŠKA Rudolf, Ing.

ředitel        

 

PYTELOVÁ Taťána, Mgr.                                           

zástupce ředitele pro teoretickou výuku

zástupce ředitele pro praktickou výuku (obor Kadeřník)

učitelka všeobecných předmětů         – Matematika, Matematický seminář

 

VYBÍHAL Milan                                                          

zástupce ředitele pro praktickou výuku (obor Automechanik)

učitel odborného výcviku

 

RAŠKA Jakub                                                              

pověřenec, ekonom

 

BLAHOUŠKOVÁ  Vladimíra                                     

učitelka všeobecných předmětů – Základy ekologie

 

BURIÁNKOVÁ Jarmila, Mgr.                                     

učitelka všeobecných předmětů – Český jazyk a literatura, Komunikační dovednosti

Výchovný poradce

 

KOLÁŘOVÁ Dana                                                      

učitelka odborného výcviku

 

KRESTÝN Jan                                                              

učitel odborného výcviku

 

POPELKOVÁ Alena, Mgr.                                          

uč. všeobecných a odborných předmětů – Anglický jazyk, Matematika, Základy ekologie, Fyzika, Ekonomie, Občanská nauka

PTÁČKOVÁ Bohdana, Mgr.                                       

učitelka všeobecných předmětů – Anglický jazyk, Občanská nauka, Psychologie, Jazykový seminář – anglický jazyk

 

SEDLÁČKOVÁ Dagmar, Mgr.                                   

uč. všeobecných a odborných předmětů – Anglický jazyk, , Občanská nauka, Jazykový seminář – anglický jazyk

 

STEJSKALOVÁ Lenka                                               

 učitelka odborného výcviku

 

ŠIMANSKÝ Robert, Ing.                                             

uč. všeobecných a odborných předmětů – Automobily, Strojírenská cvičení, Stroje a zařízení, Mechanika

 

VAŘEKOVÁ Marie                                                     

učitelka odborného výcviku

 

VÍCHOVÁ Andrea, Ing.                                              

 uč. všeobecných a odborných předmětů – Informační a komunikační technologie, Technologie

 

ZLÁMALOVÁ Eva                                                     

uč. všeobecných a odborných předmětů – Vlasová kosmetika, Výtvarná výchova, Technologie, Materiály, Praxe

 

VYTLAČILOVÁ Martina                                            

učitelka odborného výcviku

 

ŽEMLA Jaroslav, Mgr.                                                 

uč. všeobecných a odborných předmětů – Technické kreslení, Elektrotechnika, Management, Občanská nauka, Ekonomie, Technická měření

Externí učitelé

BONK Zdeněk                                                              

učitel odborných předmětů – Řízení motorových vozidel

 

BONKOVÁ Vendula, Mgr.                                         

učitelka odborných předmět – Řízení motorových vozidel

 

ŠLEZAROVÁ Daniela, Ing.                                         

učitelka odborných předmětů – účetnictví               

 

PYTELA Martin                                                

učitel Tělesné výchovy          

Třídy

1A

1B

2A

2C

2B

3A

3B

M1AC

M2AC

Třídnictví

VÍCHOVÁ Andrea, Ing.

PTÁČKOVÁ Bohdana, Mgr.

ŠIMANSKÝ Robert, Ing.

ŠIMANSKÝ Robert, Ing.

SEDLÁČKOVÁ Dagmar, Mgr.

ŽEMLA Jaroslav, Mgr.

ZLÁMALOVÁ Eva

POPELKOVÁ Alena, Mgr.

BURIÁNKOVÁ Jarmila, Mgr

Učebny

3

1

5

5

1

6

3

3

4